Cesta z Kristfestu 2010

8. října 2010 v 13:44 | D@ve |  zážitky
17.7.2010

"Pane Ježíši, děkujeme
Ti za ten skvělý čas na Kristfestu a prosíme tě, abys nás ochraňoval a vedl po cestě domů. Amen." Seděl jsem vedleMíry Nauše v jeho autě a po modlitbě jsme se vydali na cestu na Šumavu. Bez GPS, avšak pod vedením Ducha svatého.


Cestou jsme se zastavili v Hlinsku, protože Míra je velký milovník obrazů - proto si nemohl nechat ujít výstavu v místním muzeu. Mně se to taky líbilo.

Na Mírově papíru se stručným popisem cesty do Písku, odkud už cestu bezpečně zná, bylo napsáno i slovo Kámen. Byla to plánovaná zastávka, neboť Míra je milovníkem nejen obrazů, ale i hradů. Když už jsme byli u Kamene co by kamenem dohodil, v krátkém čase nás předjíždělo několik aut, jejichž řidiči hodně riskovali. Po krátké prohlídce hradu a chutné sváče se opět naše auto rozjelo. Po několika stech metrech jsme u stromu vedle prudké zatáčky spatřili auto převrácené na střechu, hasiče, policisty a dva mladíky kouřící cigarety s naštvaným výrazem. Po dalších asi sto metrech jsme projížděli kolem 3 aut, která byla do sebe nabořená v jednom pruhu v našem směru. Začali jsme děkovat Bohu, že nás vede, protože kdybychom nezastavili v Kameni, s velkou pravděpodostí bychom se stali obětí dopravní nehody.

Do Klatov jsme dorazili v pořádku a já pak pokračoval vlakem do Nýrska. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama